Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy z poddaszem Łańcut - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

429 000 zł113,82 m² 37,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:377 m²

Biuro nieruchomości "pierwsze Piętro" prezentuje ofertę sprzedaży domu w stanie surowym otwartym według projektu Dom w sasankach 3 (e) oze. Projekt łączy w sobie innowacyjny design oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł136 m² 3 970,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo oraz nie płaci podatku pcc. Uwaga! atrakcyjna cena: 540 000 zł obowiązuje przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł155 m² 4 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 usytuowany na działce około 6 arów w Łańcucie na ul. Kąty.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł100 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w spokojnej i zielonej okolicy Łańcuta. Dom jest murowany, posadowiony na imponującej działce o powierzchni 5100 m2. Propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

550 000 zł135 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:477 m²

W sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej. Lokalizacja: ul. Braci Śniadeckich, łańcut Dom o powierzchni użytkowej 105m2. Możliwość adaptacji poddasza o pow 30m2. Działka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł155 m² 4 832,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Szukasz przestronnego, solidnie zbudowanego domu, który połączy spokój podmiejskiej zieleni z błyskawicznym dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy na sprzedaż imponujący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 886 zł58,42 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Nowość - Domy w zabudowie szeregowej | Łańcut, ul. Piłsudskiego Nowoczesna inwestycja domów w zabudowie szeregowej w Łańcucie, zlokalizowana przy ul. Józefa Piłsudskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł106 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowa oferta w bierze Stoprocent Nieruchomości - sprzedaż domu w zabudowie bliźniaczej z wyposażeniem w centrum Łańcuta! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł300 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:907 m²

Dom w Łańcucie na działce 9 ara. Witam Państwa,mam ogromną przyjemność przedstawić nietuzinkowa nieruchomość. Potężny dom z ogromnym potencjałem.Na działce 9.07 ara znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł155 m² 4 832,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 usytuowany na działce 6,30 ar na ul. Kąty Łańcut. Sprzedany w stanie deweloperskim. Inwestycja charakteryzuje się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł140 m² 4 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Nowy oddany do użytkowania Oferujemy na sprzedaż: nowoczesny, przestronny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, który został oddany do użytkowania. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł207,40 m² 4 141,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:922 m²

Dom bliźniak na sprzedaż - Łańcut, ul. Kraszewskiego Na sprzedaż oferujemy przestronny i komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Łańcucie przy ul. Kraszewskiego 58.

Szczegóły ogłoszenia

1 777 000 zł260 m² 6 834,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro sprzedaży Galicja-Nieruchomości.pl ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni ok. 260 m , położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł155 m² 4 832,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w urokliwej i cichej okolicy przy ul. Kąty.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł122,53 m² 4 072,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowa oferta sprzedaży - dom jednorodzinny na dużej działce | Łańcut / Kąty Biuro Nieruchomości Rzestate prezentuje Państwu na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 000 zł124,95 m² 5 258,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:693 m²

Przedstawiamy dom wolnostojący, jednorodzinny charakteryzujący się nowoczesną a zarazem ponadczasową bryłą, idealnie wpisujący się w jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł146 m² 3 554,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:816 m²

Są miejsca, gdzie codzienność ma rytm, którego nie da się znaleźć w mieście. Rano kawa na tarasie, cisza przerywana tylko śpiewem ptaków. Popołudniu dzieci na trawie, pies pod jabłonią,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł150 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 306 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronny, dwu-kondygnacyjny dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej ok. 120 m2, znajdujący się zaledwie 5 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł149,30 m² 3 918 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesny dom wolnostojący na na działce o powierzchni 10 arów, w stanie surowym zamkniętym bez elewacji, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł155 m² 4 832,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:614 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - Łańcut, ul. Kąty ostatnie 2 W tej cenie Przedstawiamy ofertę nowoczesnego domu o powierzchni 155 m , posadowionego na działce 7 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

999 000 zł213,04 m² 4 689,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom z panoramicznym widokiem na Łańcut nowoczesność i prestiżowa lokalizacja Oferta zawiera wizualizacje, które pokazują możliwy standard wykończenia i kierunek aranżacji. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł206,55 m² 38,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:892 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w stanie deweloperskim, położony w Łańcucie. Nieruchomość ma 4 lata wszystkie procesy osiadania budynku są już zakończone, co daje komfort i pewność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł155 m² 4 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł155 m² 4 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:563 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 usytuowany na działce około 6 arów w Łańcucie na ul. Kąty ostatni bliźniak W tej cenie Dom sprzedany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 777 000 zł260 m² 6 834,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:980 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w Łańcucie - przestrzeń, elegancja i komfort życia Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość - nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł126,70 m² 6 314,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:906 m²

Nowoczesny dom w stanie surowym zamkniętym 5 pokoi, łańcut, działka 9,06 ar Przestronny dom jednorodzinny na obrzeżach miasta Łańcut lokalizacja zapewniająca szybki dojazd do centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł127,46 m² 4 158,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego na obrzeżach Łańcuta w dzielnicy Kąty. Najważniejsze informacje: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 000 zł136,65 m² 4 032,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:524 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu budowanego według popularnego projektu Dom w malinówkach 2g To miejsce, które z pewnością oczaruje każdego, kto marzy o własnej oazie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Łańcut,podkarpackie

550 000 zł93 m² 5 913,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 377 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży ciekawej nieruchomości - dużej działki o powierzchni 63,77ar. Na działce znajduje się dom do generalnego remontu lub.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł267,50 m² 2 089,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż dom z ok. 1930-go roku w zabudowie bliźniaczej przy ul. Żardeckiego w Łańcucie. Budynek zlokalizowany jest na płaskiej, ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł280 m² 3 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący 3-kondygnacyjny położony na 7 arowej działce. Oprócz domu na działce znajduje się dwustanowiskowy garaż oraz budynek gospodarczy. Dom posiada 2 wejścia - na parterze i na.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł90 m² 3 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom drewniano - murowany Wysoka ( koło Łańcuta,) Na sprzedaz dzialka uzbrojona na ktorej istnieje możliwość budowy drugiego domu jednorodzinnego.Nieruchomosc polozona w miejscowosci Wysoka, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł122 m² 4 090,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dom wolnostojący wg projektu dom W sasankach 4 Łańcut, ul. Kąty przestronna działka. Opis nieruchomości: - pow. działki: 6,72ar - 4 pas zabudowy | zjazd z asfaltowej drogi gminnej | droga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł155 m² 4 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 usytuowany na działce 6,30 ar w Łańcucie na ul. Kąty sprzedany w stanie deweloperskim.Inwestycja charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł132,86 m² 6 397,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 132,86 m (powierzchnia użytkowa 109,46 m ), położony na 9,06-arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł130,25 m² 3 984,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym - wolnostojący na zadrzewionej działce. 5 pokoi, 1 kuchnia, 2 łazienki, spiżarka, 1 kotłownia, pralnia, garderoba, kominek, garaż. 6 km od centrum Łańcuta.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 331 m²

Na sprzedaż interesująca nieruchomość o dużym potencjale wolnostojący dom z użytkowym poddaszem, osobnym garażem z niezależnym mieszkaniem, altaną ogrodową i przygotowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł122 m² 4 090,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:705 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 122 m2 usytuowany na działce 7,05 ar w miejscowości Łańcut (kąty) sprzedawany w stanie surowym zamkniętym. Jest opcja doprowadzenia domu do.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł176,68 m² 8 767,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 m²

Szanowni państwo oferta wystawiona jest wyłącznie przez biuro nieruchomości. Prosimy nie nachodzić właścicieli. Dom wolnostojący 2019 | Centrum Łańcuta | 176 m | 9,38 a | fotowoltaika |.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąty

Łańcut,podkarpackie

490 000 zł146 m² 3 356,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w trakcie budowy, realizowany według projektu Dom w malinówkach 31 (ge) oze. Nieruchomość położona jest w Łańcucie, na ok. 7 arowej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łańcut,podkarpackie

725 000 zł155 m² 4 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 usytuowany na działce 6,30 ar sprzedany w stanie deweloperskim. Inwestycja charakteryzuje się wysokim standardem wykonania,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij