Działka Łańcut

Łańcut, podkarpackie

  • 200 000 zł
  • 40 274 m²
  • 4,97 zł/m²

Zdjęcie

Paweł Rysz

Skontaktuj się

Działka Łańcut

Łańcut, podkarpackie

zaktualizowane:
30 kwietnia 2026

200 000 zł

40 274 m²

4,97 zł/m²

Działka Łańcut

Zaktualizowane: 30 kwietnia 2026

200 000 zł 40 274 m² 4,97 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 200 000 zł (4,97 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: rolno-leśna, 40 274 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski, teren pochyły, teren zróżnicowany, pusta, zalesiona
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż pakiet gruntów składający się z 19 działek, o łącznej powierzchni 40274 m2 położonych w różnych miejscowościach (gmina Łańcut, Markowa, Żołynia, Leżajsk, Rakszawa). Działki w głównej mierze składające się z gruntów zadrzewionych, zakrzewionych, pastwisk, rolnych i lasów. (...)

Agent

Paweł Rysz

604 637...

604 637 889

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

604 637...

604 637 889

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy