Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy z garażem Łańcut - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Rynek pierwotny

725 000 zł155 m² 4 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nowoczesny 5 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m , usytuowany na ok. 6 ar działce! ostatni bliźniak W tej cenie! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł128,70 m² 3 768,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 108 m²

W sprzedaży parterowy dom wolnostojący w Rakszawie - zaraz przy granicy z miejscowością Dąbrówki - tylko 6 km od centrum Łańcuta i tylko 2 km od węzła autostrady A4 - a także 24.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł130,25 m² 3 984,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym - wolnostojący na zadrzewionej działce. 5 pokoi, 1 kuchnia, 2 łazienki, spiżarka, 1 kotłownia, pralnia, garderoba, kominek, garaż. 6 km od centrum Łańcuta.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 331 m²

Na sprzedaż interesująca nieruchomość o dużym potencjale wolnostojący dom z użytkowym poddaszem, osobnym garażem z niezależnym mieszkaniem, altaną ogrodową i przygotowanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł176,68 m² 8 767,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 m²

Szanowni państwo oferta wystawiona jest wyłącznie przez biuro nieruchomości. Prosimy nie nachodzić właścicieli. Dom wolnostojący 2019 | Centrum Łańcuta | 176 m | 9,38 a | fotowoltaika |.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąty

Łańcut,podkarpackie

490 000 zł146 m² 3 356,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w trakcie budowy, realizowany według projektu Dom w malinówkach 31 (ge) oze. Nieruchomość położona jest w Łańcucie, na ok. 7 arowej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łańcut,podkarpackie

1 169 000 zł150 m² 7 793,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:992 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom parterowy o powierzchni całkowitej 150 m (115 m powierzchni użytkowej), położony na przestronnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łańcut,podkarpackie

725 000 zł155 m² 4 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 usytuowany na działce 6,30 ar sprzedany w stanie deweloperskim. Inwestycja charakteryzuje się wysokim standardem wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łańcut

Łańcut,podkarpackie

1 169 000 zł150 m² 7 793,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:992 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy z pięknym ogrodem | 150 m (użytkowe 115 m ) | działka 9,92 a | Dąbrówki, gm. Czarna k. Łańcuta Na sprzedaż przytulny, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąty

Łańcut,podkarpackie

850 000 zł133 m² 6 397,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 132,86 m (powierzchnia użytkowa 109,46 m ), położony na 9,06-arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kraszewskiego

Łańcut,podkarpackie

795 000 zł106 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa oferta w bierze Stoprocent Nieruchomości - sprzedaż domu w zabudowie bliźniaczej z wyposażeniem w centrum Łańcuta! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łańcut

Łańcut,podkarpackie

1 169 000 zł150 m² 7 793,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:992 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kąty

Łańcut,podkarpackie

725 000 zł155 m² 4 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Good Life Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 w Łańcucie. Dom usytuowany na działce 6,05 ar. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łańcut

Łańcut,podkarpackie

725 000 zł155 m² 4 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 usytuowany na działce 6,30 ar w Łańcucie na ul. Kąty sprzedany w stanie deweloperskim.Inwestycja charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łańcut,podkarpackie

725 000 zł155 m² 4 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 usytuowany na działce około 6 arów w Łańcucie na ul. Kąty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łańcut

Łańcut,podkarpackie

749 000 zł155 m² 4 832,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 usytuowany na działce 6,66 ar sprzedany w stanie deweloperskim. Inwestycja charakteryzuje się wysokim standardem wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podzwierzyniec

Łańcut,podkarpackie

725 000 zł156 m² 4 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Na sprzedaż gotowy dom w stanie deweloperskim, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 usytuowany na działce ok. 7 ar w Łańcucie przy ul. Kąty. Ogólne informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łańcut

Łańcut,podkarpackie

1 549 000 zł177 m² 8 767,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:938 m²

Dom wolnostojący 2019 | Centrum Łańcuta | 176 m | 9,38 a | fotowoltaika | garaż + wiata oferta na wyłączność biura nieruchomości jasłowska nieruchomości Na sprzedaż komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łańcut

Łańcut,podkarpackie

585 000 zł149 m² 3 918 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego zlokalizowanego na działce o powierzchni 10 arów. Budynek oferowany jest w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łańcut

Łańcut,podkarpackie

950 000 zł150 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Proszę pośredników o niedzwonienie. Sprzedaż bez prowizji. Na sprzedaż dom wolnostojący: - dokalizacja domu: łańcut, - ok 150 mkw, - zadbany, umeblowany dom, - działka ok 5 arów, - murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łańcut,podkarpackie

630 000 zł207 m² 3 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Rezerwacja Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łańcut

Łańcut,podkarpackie

725 000 zł156 m² 4 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kochanowskiego

Łańcut,podkarpackie

490 000 zł165 m² 2 969,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:840 m²

Dom wolnostojący z garażem w Łańcucie! 9 pomieszczeń, 3 kondygnacje - Doskonała pod inwestycję lub aranżację! Lokalizacja: serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Łańcut,podkarpackie

679 000 zł155 m² 4 380,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:563 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m , położony na działce o powierzchni 5,94 ara. Inwestycja znajduje się w urokliwej okolicy, otoczonej terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łańcut

Łańcut,podkarpackie

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:992 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy z pięknym ogrodem | 150 m (użytkowe 115 m ) | działka 9,92 a | Dąbrówki, gm. Czarna k. Łańcuta Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łańcut

Łańcut,podkarpackie

725 000 zł156 m² 4 635,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łańcut

Łańcut,podkarpackie

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:992 m²

Oferta na wyłączność biura nieruchomości jasłowska nieruchomości Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy z pięknym ogrodem | 150 m (użytkowe 115 m ) | działka 9,92 a | Dąbrówki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łańcut,podkarpackie

530 000 zł127 m² 4 158,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowa oferta w biurze Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w spokojnej i malowniczej dzielnicy Łańcuta, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zamknięta

Łańcut,podkarpackie

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni ok. 120 m , położony na ogrodzonej działce o powierzchni 4,5 ar. Nieruchomość zlokalizowana jest w Łańcucie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łańcut,podkarpackie

795 000 zł106 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:314 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łańcut,podkarpackie

850 000 zł133 m² 6 397,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łańcut,podkarpackie

1 190 000 zł184 m² 6 467,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący o powierzchni 184 M , położony na 14 - arowej działce z garażem dwustanowiskowym o powierzchni 50m2 w Łańcucie. Dom , to wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Łańcut,podkarpackie

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 331 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje niepowtarzalną ofertę sprzedaży kompleksu zabudowań z ogromnym potencjałem inwestycyjnym i mieszkalnym, zlokalizowanego w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łańcut

Łańcut,podkarpackie

569 000 zł120 m² 4 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łańcut,podkarpackie

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 331 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta w Łańcucie przy ul. Kopernika. Ta nietypowa oferta składa się domu o powierzchni około 100 m2 garażu wolnostojącego w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kąty

Łańcut,podkarpackie

438 000 zł111 m² 3 943,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży nowe domy wolno stojące parterowe z poddaszem użytkowym i garażem w bryle, budowane w Łańcucie, na działkach o powierzchni ok 4 a każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łańcut

Łańcut,podkarpackie

679 000 zł155 m² 4 380,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 usytuowany na działce 5,94 ar sprzedany w stanie deweloperskim z ogrodzeniem frontowym. W jego skład wchodzą: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kąty

Łańcut,podkarpackie

619 000 zł155 m² 3 993,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Good Life Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 z działką 5,94 ar, położony na wschód od Rzeszowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kąty

Łańcut,podkarpackie

679 000 zł155 m² 4 380,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:494 m²

Good Life Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 z działką 4,94 ar, położony na wschód od Rzeszowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łańcut,podkarpackie

679 000 zł156 m² 4 341,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Na sprzedaż gotowy dom w stanie deweloperskim, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 usytuowany na działce 5,94 ar w Łańcucie przy ul. Kąty. Ogólne informacje: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łańcut,podkarpackie

679 000 zł156 m² 4 341,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij