Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy wolnostojące Łańcut - Lista ogłoszeń domów na sprzedaż

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Willa z garażem Łańcut

Łańcut,podkarpackie

4 299 000 zł286 m² 15 031,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 571 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma dla Ciebie idealną ofertę! Oto przestronny piętrowy dom wolnostojący zlokalizowany w Łańcucie. Nieruchomość wybudowana na podstawie projektu indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łańcut,podkarpackie

829 000 zł121 m² 6 856,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

Na sprzedaż energooszczędny dom wolnostojący, zlokalizowany w Łańcucie. Nieruchomość wybudowana na podstawie indywidualnego projektu. Cały dom wykończony jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łańcut

Łańcut,podkarpackie

890 000 zł133 m² 6 698,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 132,86 m (powierzchnia użytkowa 109,46 m ), położony na 9,06-arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Łańcut,podkarpackie

4 000 zł150 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 306 m²

Mam przyjemność zaprezentować przestronny, dwu-kondygnacyjny dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej ok. 120 m2, znajdujący się zaledwie 5 minut od centrum Łańcuta. Dom świeżo po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rutkiewicz

Łańcut,podkarpackie

5 400 zł130 m² 41,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:935 m²

Biuro Dobry Adres Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu do wynajmu dom wolnostojący zlokalizowany w Łańcucie na Osiedlu Wandy Rutkiewicz. Dom parterowy z 2024 r., nowy, dotychczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łańcut

Łańcut,podkarpackie

449 000 zł152 m² 2 960,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Opis nieruchomości Tylko u nas! Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, budowany na podstawie projektu "dom w Malinówkach 31 (g)". Zlokalizowany w Łańcucie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łańcut,podkarpackie

839 000 zł188 m² 4 454,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:647 m²

Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 152,73 m2 zlokalizowany na działce 6,47 ar przy ul. Obrońców Pokoju w Łańcucie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łańcut,podkarpackie

550 000 zł192 m² 2 864,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:421 m²

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż dom wolnostojący z 2001 roku zlokalizowany na działce o powierzchni 4,21 ar w Łańcucie blisko węzła A4. Do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łańcut

Łańcut,podkarpackie

539 000 zł180 m² 2 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący w stanie surowym otwartym z garażem dwustanowiskowym. Nieruchomość zlokalizowana jest na działce o powierzchni 8,66 ar w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łańcut

Łańcut,podkarpackie

399 000 zł144 m² 2 770,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:930 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom wolnostojący zlokalizowany w Łańcucie, cichym i spokojnym otoczeniu domów jednorodzinnych oraz terenów zielonych. Czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łańcut,podkarpackie

379 000 zł144 m² 2 631,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:930 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Łańcut,podkarpackie

850 000 zł217 m² 3 912,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Link do wideoprezentacji: tylko u nas! Pełne wyposażenie w cenie! Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany przy ul. Podzwierzyniec w Łańcucie (1,5 km od węzła autostrady A4). Wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łańcut

Łańcut,podkarpackie

420 000 zł240 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:469 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 3 kondygnacyjny o powierzchni około 240m2, zlokalizowany w okolicach ul. Zielonej w Łańcucie. Położony na działce o powierzchni 469m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łańcut,podkarpackie

425 000 zł164 m² 2 589,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:601 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży dom z wyjątkowym potencjałem, na zadbanej działce z uroczą altaną i dużym tarasem. Nieruchomość położona blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łańcut

Łańcut,podkarpackie

275 000 zł160 m² 1 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

W ofercie biura Rzeszowskie nieruchomości do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 160 m . Dom zlokalizowany jest w Łańcucie z dogodnym dojazdem do Rzeszowa - zaledwie 15 min. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piłsudskiego

Łańcut,podkarpackie

370 000 zł142 m² 2 606 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojący, parterowy, znajdujący się na 10-arowej działce na początku miejscowości Łańcut. Koszty wynagrodzenia dla pośrednika ponosi sprzedający! opis.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij